oferta

Potrzebujesz jednorazowej kampanii informacyjnej?
A może zależy Ci na długoterminowej wpółpracy
z odpowiedzialnym i zaangażowanym zespołem?
Bez względu na to, co wybierzesz, jesteśmy tu dla Ciebie!

Obszary działania

Strategie PR

Dokładnie analizujemy sytuację wyjściową, a następnie kompleksowo przygotowujemy i realizujemy strategie komunikacyjne.

Relacje z Mediami

Dostosowujemy naszą bazę mediów i dziennikarzy do potrzeb klienta. Tworzymy i dystrybuujemy materiały informacyjne.

Influencer Marketing

Współpracujemy z wieloma osobowościami polskiego internetu. Dobieramy odpowiednich influencerów do danej marki.

Event Marketing

Specjalizujemy się w realizacji imprez kulturalnych i wszelkich niestandardowych projektów o zasięgu ogólnopolskim.

Trade Marketing

Opracowujemy strategię działań promocyjnych dla różnych kanałów dystrybucji i sprzedaży, dbamy o logistykę i analizę.

Ambient Media

Realizujemy niestandardowe kampanie marketingowe. Tworzymy komunikaty, które są zauważane i zapamiętywane.

Materiały POS

Przygotowujemy materiały POS i zarządzamy nimi, aby zwiększyć widoczność produktu. Dbamy o ich spójność ze strategią marki.

Promocja Sprzedaży

Tworzymy kreatywne programy oddziaływania marketingowego, które mają bezpośrednie przełożenie na sprzedaż.

Opinie

Sprawdź, co mówią nasi klienci.

Referencje

Jako Dyrektor Marketingu największego dystrybutora filmów kinowych w Polsce współpracuję z firmą AIM Media od 2005 roku przy najróżniejszych projektach – eventowych, wydarzeniach specjalnych, zakupie mediów, produkcji materiałów reklamowych, scenografii i wielu innych. AIM zawsze wywiązuje się z powierzonych zleceń, wykonując je z największą starannością, rzetelnością i w wyznaczonym terminie.
icons8-approval-100.png
Stanisław Pytel
Dyrektor Marketingu United International Pictures Sp. z o. o.
Z agencją AIM współpracujemy od 5 lat i zawsze jesteśmy zadowoleni z prowadzonych przez nią działań promocyjnych. Przy każdym projekcie możemy liczyć na nowatorskie pomysły, niezawodność, profesjonalizm i indywidualne podejście.
W AIM pracują sami pasjonaci, co przekłada się na wyniki sprzedaży.
Maciej Starczewski
Kompania Mediowa
AIM MEDIA Spółka z o.o. to biznesowy partner, na którego można liczyć w każdych okolicznościach. Na przestrzeni kilkunastu lat wspólnej pracy przy organizacji Targów Wydawców Katolickich wielokrotnie doświadczyliśmy kreatywności i zaangażowania ze strony jej Zespołu Profesjonalistów, dla którego nie ma problemów, a jedynie sprawy do rozwiązania. Dla których sukces klienta stanowi największą wartość.
ks. Roman Szpakowski SDB
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
AiM Media to firma, której powierzamy promowanie większości naszych książek. Rozległe kontakty w branży tradycyjnych mediów (prasa, radio i telewizja), jak i w świecie twórców internetowych (YouTube, Instagram, TikTok, X) sprawiają, że przekaz o naszych książkach zawsze trafia tam, gdzie powinien. Przy naszej szerokiej ofercie gatunkowej – od książek dla dzieci po poważną literaturę faktu, od poradników po beletrystykę, od książek popularno-naukowych po literaturę young adult, new adult i fantasy – zawsze możemy liczyć na to, że nasze książki pojawią się w odpowiednich „bańkach” zainteresowań i zyskają należytą widoczność. Działania AiM Media za każdym razem efektywnie wspierają nasze własne pomysły promocyjne, co sprawia, że każda z kampanii reklamowych ma swój własny charakter i swoją własną docelową grupę odbiorców. AiM Media jest też nieocenionym partnerem przy organizacji wydarzeń związanych z naszą branżą, takich jak spotkania z autorami, targi książki czy zloty fanów. Na AiM Media zawsze możemy polegać – agencja jest bardzo zaangażowana, tak czasowo, jak i osobiście, w nasze działania promocyjne: odnosimy za każdym razem wrażenie, że wydawane przez nas książki zespół AiM Media traktuje jak własne produkty, na których promocji i sprzedaży zależy mu tak samo jak nam. Szczerze polecam.
Tomasz Brzozowski
Współwłaściciel wydawnictwa Insignis